خرید خاویار با کیفیت از مراکز قابل اطمینان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید خاویار با کیفیت خرید خاویار با کیفیت

خرید خاویار با کیفیت از مراکز قابل اطمینان

خرید خاویار با کیفیت با توجه به قیمت بالایی که دارد زمینه را برای افراد سود جو فراهم آورده است. افراد سود جو، خاویار را بدون داشتن علم و دانش تولید و یا خاویار ارزان قیمت و مصنوعی را عرضه می نمایند. در تولید خاویار از مرحله صید، انتقال، کشتار یا سزارین، استحصال خاویار، عمل آوری و بسته بندی هر کدام نیاز به دانش و علم خود را دارد و کار ساده ای هم  نیست.

 در واقع اگر هر کدام از این مراحل طبق اصول انجام نگیرد خاویار تلخ و دچار افت کیفیت می گردد. نداشتن توانایی و تخصص در فرآوری خاویار  منجر به تولید خاویار غیر بهداشتی، بدون استاندارد های دامپزشکی و کیفی می گردد. ما در این مقاله موارد مهم راجع به خرید خاویار با کیفیت را به شما آموزش می دهیم.

عوارضی مصرف خاویار تقلبی

همانطور که گفته شد خاویاری که بدون مجوزات بهداشتی و بدون دانش تولید و عمل آوری می شود غیر استاندارد و غیر بهداشتی است. این خاویار ها میتواند حامل انواع آلودگی ها و میکروب ها باشند. بنابراین مصرف این نوع خاویار ها که بدون کد، بدون برند، بدون ثبت استاندارد، بدون پروانه بهره برداری و مجوز دامپزشکی است مشکلاتی جدی را  برای مصرف کننده بوجود می آورد.

 از جمله مشکلات مصرف خاویار غیر استاندارد دارد، مواردی همچون: سردرد؛ مسمومیت؛ تهوع؛ سرگیجه؛ آلرژی های شدید؛ اسهال و مشکلات گوارشی شدید؛ مشکلات کبدی و درنهایت ضعف و سستی است. بنابراین خرید خاویار با کیفیت و استاندارد بسیار مهم و ارزشمند است.

 آشنایی با خاویار تقلبی یا مصنوعی

خاویاری که دارای شرایط زیر باشد میتواند جزء خاویار های تقلبی و مصنوعی قرار گیرد. از جمله این موارد شامل  خاویاری است که از منابع غیر مجاز و بدون تاریخ تولید و انقضا عرضه می شود. همچنین خاویاری که در محیط های با برودت مناسب نگهداری نمی شوند. خاویاری مصنوعی و تقلبی از لحاظ کیفیت حسی- چشایی و شیمیایی با خاویار اصل متفاوت است. خیلی از مواقع خاویارهای تقلبی حاوی رنگدانه،مواد افزودنی و نگهدارنده ها  هستند. در واقع شبیه سازی شده خاویار هستند. این خاویارهای شبیه سازی شده از مواد مختلف مانند تخمدان ماهی های مختلف، ژلاتین و مواد دیگر درست شده و به شکل کپسول های شبیه خاویار در آمده و به بازار عرضه می شود.

برخلاف خاویارهای طبیعی که شکل بیضی یا گرد دارند درخاویارهای مصنوعی اشکال چندوجهی هم دیده می شود و به صورت توده و  ژله‌ای هم  هستند .این خاویار های مصنوعی در اثر حرارت به حالت ژله ای خود بر میگردند و ارزان قیمت بفروش می رسند. بنابراین هیچ ارزانی بی دلیل نیست و  برای خرید خاویار با کیفیت و استاندارد باید قیمت خاویار اصل که در تمامی مراکز معتبر یکی است را پرداخت کرد. بسیاری از سود جویان خاویار تخم ماهی هرینگ یا آزاد ماهیان  را به عنوان خاویار تاسماهیان عرضه می کنند. بنابراین برای خرید خاویار با کیفیت از مکان های قابل اعتماد فروش خاویار که  با آنها  آشنایی پیدا کرده اید، خرید نمایید.

 چگونه  یک خرید خاویار با کیفیت  و مطمئن داشته باشیم ؟

اول از همه باید خاویار را از شرکت های مطمئن دارای  شماره ثبت و پروانه خریداری کرد. شرکت آسان ماهی تیم علمی و شیلاتی است و تمامی مراحل عمل آوری خاویار توسط کارشناسان  این شرکت انجام می گیرد. تمام بسته های خاویاری که تهیه می کنید  باید داری موارد زیر باشد.

 خاویار اصل باید دارای  بسته بندی های پلمپ و دارای تاریخ تولید ، تاریخ انقضا، پروانه بهره برداری و مجوز دامپزشکی بصورت مشخص باشد. شرکت آسان ماهی با تمامی تکنولوژی های به روز سعی بر این دارد که خاویاری اصل و با کیفیت بالا را در اختیار مخاطبین قرار دهد تا خاطره خوبی برای مصرف کنندگان خاویار بوجود آورد.


 

 

خواندن 167 دفعه

2 نظرها

 • پیوند نظر علی رادمهر شنبه, 13 مهر 1398 ساعت 11:23 ارسال شده توسط علی رادمهر

  من خاویارم را از مرکز فروش خاویار ایران خریداری کردم وبعد از استفاده متوجه شدم که این خاویار ، خاویار اصل است چرا که وقتی میل کردم واقعا تاثیر اون رو متوجه شدم ، ( انرژی گرفتم ، انگار یه بمب انرژِی بهم وصل شد ) و الان هم جز مشتریان نقره ای کلاب خاویار ایران ، شدم وپیشنهاد می کنم شما هم اولین تجربتون را با این شرکت آغاز کنید اینم تلفن تماسشون
  http://www.khaviarco.ir
  09104301218

 • پیوند نظر علی رادمهر شنبه, 13 مهر 1398 ساعت 11:10 ارسال شده توسط علی رادمهر

  من خاویارم را از مرکز فروش خاویار ایران خریداری کردم وبعد از استفاده متوجه شدم که این خاویار ، خاویار اصل است چرا که وقتی میل کردم واقعا تاثیر اون رو متوجه شدم ، ( انرژی گرفتم ، انگار یه بمب انرژِی بهم وصل شد ) و الان هم جز مشتریان نقره ای کلاب خاویار ایران ، شدم وپیشنهاد می کنم شما هم اولین تجربتون را با این شرکت آغاز کنید اینم تلفن تماسشون
  http://www.khaviarco.ir
  09104301218

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.