درباره ما


از راه های زیر با ما آشنا میشین
Image
آشنایی شرکت آسان ماهی

شرکت آسان ماهی، شرکتی تخصصی شیلاتی است. تخصص این شرکت در تولید، بسته بندی، پردازش و توزیع آبزیان به تمام نقاط کشور و جهان است. این شرکت با هدف بالا بردن مصرف محصولات آبزی و به منظور بالا بردن سلامت جامعه از طریق افزایش کیفیت آبزیان و همچنین ارائه خدمات مختلف در زمینه محصولات پرورش و دریایی به بهترین نحو ممکن برای مخاطبان خود است.

 شعار این شرکت بر مبنای سلامتی آبزیان_سلامت جامعه، آسان بخر_آسان مصرف کن. آسان ماهی تیمی کاملا تخصصی در پرورش، پردازش و توزیع آبزیان است و اصل آن بر اساس صداقت و استانداردهای بهداشتی و کیفی در تمام مراحل کاری است. این شرکت با استفاده از دو گزینه علم و فناوری به روز تلاش می کند تا ارائه خدمات خود را در جهت رفاه و سلامت به مشتریان ارائه دهد. تیم آسان برای تولید محصولات بر اساس تازه بودن و کیفیت، تنوع بالا، توجه به تنوع طیف، دسترسی مشتریان به هر گونه آبزی، توجه به صرفه جویی در وقت مخاطبین برای خرید در جستجوی محصول مورد نظر است. یکی دیگر از رسالت این شرکت توجه به درخواست مخاطبین درزمینه های مختلف است.

زمینه‌های فعالیت آسان ماهی

آسان ماهی دارای مزارع ماهیان سرد آبی و خاویاری است.  بنابراین دوره پرورش این‌گونه آبزیان با سلامت کامل و طبق استانداردهای کیفی است. در مزارع تحت نظارت آسان ماهی از محصولات آرگانیک و طبیعی استفاده می شود و از هیچگونه آنتی بیوتیک و سموم استفاده نمی شود. میزان صید ماهیان طبق سفارش‌ها مشتریان به‌طور تازه انجام میگیرد. نحوه پاک کردن و نوع برش آبزیان در این شرکت به انتخاب مشتری میباشد. از انواع برش‌ها می‌توان به تکه شده، سفره بی‌سر، سفره با سر، نعل اسبی، شکم خالی بدون سر ، شکم خالی با سر، برش از وسط اشاره کرد، همچنین این شرکت به درخواست مشتری ماهی را مری نیت شده تحویل می‌دهد. از خدمات دیگر شرکت آسان ماهی توزیع  انواع ماهیان سردابی، ماهیان گرم آبی، سخت‌پوستانی مانند میگو، لابستر، ماهیان دریای خلیج‌فارس ، ماهیان دریای خزر، انواع ماهیان خاویاری و خاویار اشاره کرد. شرکت آسان ماهی صادرات انواع محصولات به کشورهای عربی، اروپایی، آذربایجان و روسیه را دارد. همچنین آسان ماهی برای سهولت در مصرف ماهی محصولاتی  فرآوری شده‌ای مانند گوشت چرخ شده ماهی انواع فیش برگر و .... را ارائه می­نماید. این شرکت محصولات منجمد خود که مناسب‌ رستوران‌ها  و کت رینگ‌ها می­باشد را ارائه می‌نماید و انواع سفارش‌ها پخت آبزیان برای مهمانی را بر عهده می­گیرد.
Image

چرا شرکت آسان ماهی

تیم تخصصی و علمی

استانداردهای بهداشتی و سلامت

صید استاندارد

الویت در تازه بودن محصولات

تنوع محصولات فرآوری شده

تنوع دربرش

فروش محصولات ویژه و خواص

اهمیت به سلیقه مشتری

ماهی پاک‌شده و تمیز شده

ارسال راحت، آسان و سریع

از تولید به مصرف

صادرات